Your browser does not support JavaScript!
ZabanZone سایتی است برای آموزش زبان انگلیسی در کنار موسسه زبان و مدرسه که میتونه به مدیریت وقت زبان آموزان کمک کنه تا در کمترین زمان مطالب بیشتری رو یاد بگیرن و در موسسه و مدرسه به کاربگیرن که نهایتا منجرب به پیشرفت بیشتر در مراحل مختلف فراگیری زبان انگلیسی بشه.
بله. با تلفن هوشمند، تبلت، لپ تاپ و رایانه شخصی خود میتونید به راحتی از سایت استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که از نسخه های جدید مرورگرتون استفاده کنید.
با استفاده از امکانات و ابزار مختلف با محتوای قوی. برای تقویت زبان انگلیسی باید دانش واژگان و گرامر در کنار مهارت های چهارگانه تقویت بشه. برای مثال ZabanZone در مورد یادگیری واژگان از تکنیک جعبه لایتنر به نام Memory Zone استفاده میکنه. Memory Zone در واقع یه جعبه لاینتر مجازی است که تمام مراحل یادآوری و انتخاب لغات مناسب با لول شما رو بصورت اتوماتیک انجام و مدیریت میکنه.

توجه: ابزار و قسمتهای دیگه به مرور به سایت اضافه خواهند شد.

10000 تومان بصورت ماهانه. با توجه به گستردگی مطالب سایت این هزینه در مقایسه با هزینه ای که بابت کتابها، نرم افزارها و ... دیگه که ممکنه ازشون استفاده بکنید یا نکنید یا حتی تاثیری بر یادگیری شما داشته باشن یا نداشته باشن مقدار بسیار کمیست.
بله! شما بعد از ثبت نام 10 روز هدیه میگیرید که از تمام امکانات سایت بدون محدودیت استفاده کنید و در صورت تمایل نسب به پرداخت هزینه و تمدید حساب خود اقدام کنید. برای تمید کافیست به قسمت Account Settings برید.
یک سایت معتبر و مجاز برای مدیریت پرداختهای آنلاین که ZabanZone از آن استفاده میکند.
برای درجه بندی واژگان سایت، کلمات در 5 دسته بر اساس میزان اهمیت و رواج در زبان انگلیسی در گروههای 3 تا 7 دسته بندی شده اند. که هر گروه که پایین تر باشد دارای لغات مهمتر و رایج تر میباشد. برای مثال واژگان گروه 3 از اهمیت و رواج بیشتری نسب به لغات گروه 4 برخوردار میباشند و به همین ترتیب لغات گروه 4 مهمتر از گروه 5 و ... . لغات در Frequency های بالاتر سختتر خواهند بود.
از تمام کتابهای معروف لغت. شامل: 504, 1100, Destination series, Vocabulary for highschool, vocabulary for college bound students , …
در نرم افزار شبیه ساز جعبه لایتنر هر سطح از یادگیری لغات رو یک Deck مینامند. در کل برای یادگیری کامل هر لغت باید در فواصل زمانی مشخص لغات رو مرور کنید و با هر بار مرور موفق کلمه از یک Deck به Deck بعدی منتقل خواهد شد. در کل برای یادگیری لغات 10 Deck وجود دارد.
برای اینکه مرور لغات در آینده از کنترل خارج نشود. مرور لغات بسیار مهم است و اگر تعداد لغات برای مرور زیاد شود مسلما کیفیت کار کاسته خواهد شد و یا حتی باعث ناامیدی شما و قطع یادگیری شما شود. اگه تصور کنید که شما بصورت مفید و با کارآیی بالا روزانه 20 لغت رو یادبگیرید و بتوانید از آنها در کلاس زبان خود استفاده کنید بعد از زمان کوتاهی خودتون رو بسیار قدرتمندتر و پرانگیزه خواهید یافت تا اینکه بدون کنترل تعداد نامحدودی لغات رو بصورت روزانه به منظور یادگیری شروع کنید ولی در عمل هیچ کدوم رو نه یادبگیرید نه بتونید استفاده کنید. مرور لغات خیلی مهمه و اگه با 20 لغت در روز برید جلو بعد از یه مدت روزانه باید 180 لغت رو مرور کنید و 20 لغت جدید رو یاد بگیرید که در مجموع 200 لغت خواهد شد که به زمانی بین 10 الی 30 دقیقه احتیاج خواهید داشت. به این صورت از نظر زمان، خستگی، نتیجه مطلوب، کیفیت و ... برنده خواهید بود.
شما به روشهای مختلف میتونید کلمات جدید رو یادبگیرید و حتی تا چند روز اونها رو هم به خاطر داشته باشید. اما حتمن تجربه داشته اید که بعد از یه مدت هیچ خبری از اون لغت در حافظه شما نخواهد بود! Memory Zone با مدیریت فواصل بین مرورهای شما، مغز شما رو مجبور به رفرش شدن در مورد هر لغت خواهد کرد تا با یادآوری اون لغت کم کم به حافظه دراز مدت شما منتقل و آماده استفاده در مواقع ضروری مانند reading, listening, speaking و writing باشد.
هر روز. شما هر روز اول لغت هایی که نوبت مرورشون شده رو در اون روز مرور میکنید و بعد باید سراغ یادگیری کلمات جدید برید. تمام این مراحل حداکثر 20 دقیقه در روز وقت شما رو خواهد گرفت. بهتره جوری برنامه ریزی کنید که این مرور جزئی از برنامه روزانه شما شود.
بله، کافیست از لغات سطح 3 و 4 استفاده کنید!